Message *

Cari Blog Ini

Image

Iga Swiatek Mecz Dzisiaj

Https Www Sport Pl Tenis 7 64987 31042513 O Ktorej Final Roland Garros 2024 Kiedy Iga Swiatek Rozegra Html

Iga Świątek triumfuje ponownie na French Open!

Kolejne zwycięstwo Świątek w Paryżu

Iga Świątek, polska tenisistka, po raz czwarty wygrała French Open, pokonując Jelenę Rybakinę w dwóch setach (7:6, 8:6). Świątek powróciła w pierwszym secie ze stanu 2:5, by ostatecznie triumfować po godzinie i 9 minutach gry. To trzeci tytuł Świątek w Dosze z rzędu.

Niesamowite występy Świątek na Roland Garros

Świątek doskonale spisuje się w Roland Garros, gdzie zdobyła już cztery tytuły. Jej obecny triumf jest kontynuacją jej dominacji w Paryżu. Świątek nie przegrała żadnego seta w turnieju, co świadczy o jej niesamowitej formie.

Aby śledzić mecze Świątek na żywo, odwiedź Flashscorepl, gdzie znajdziesz rezultaty, tabele i szczegóły meczów zawodniczki.

Https Przegladsportowy Onet Pl Tenis Roland Garros Iga Swiatek Jasmine Paolini Relacja Na Zywo Wielki Final French Open Live Rz4d677